Snoekviswedstrijd 17 februari

Op 17 februari 2019 organiseert HSV De Vrolijke Visser/Het Grootslag weer een snoekwedstrijd.
Ook deze keer wordt er weer om de Kerner trofee gestreden. De spelregels zijn dit keer iets veranderd. Het is nog steeds een open wedstrijd, dus iedereen mag meedoen mits je een geldige vispas hebt.
Het enige verschil met de eerdere wedstrijden is dat er gevist wordt in West-friesland zoals aangegeven op het kaartje, er wordt gevist binnen de rode lijn.
Er zijn weer mooie prijzen te winnen met als hoofdprijs een dagje mee voor twee personen met een visgids.(http://visgidsthedutchpikeman.nl)
In de ochtend tussen 7:30 en 8:00 kan iedereen zich aanmelden onder een genot van een kopje koffie in ons clubhuis Pampus op de Zuiderdijk in Bovenkarspel.
Om 16:30 wordt iedereen weer terugverwacht in Pampus om de vangsten door te geven. Tijdens de prijsuitreiking eten we een heerlijke kop snert en/of een broodje bal.
Het inschrijfgeld bedraagt 10 euro en dat is inclusief de koffie en zelfgemaakte snert.
Wil je meedoen dan graag even een email naar hsv.stedebroec@vrolijkevissergrootslag.nl

zie snoekaart:

Snoekkaart

2 thoughts on “

  1. Goedenmiddag
    Ik had mij aan gemeld voor de snoek wedstrijd
    Wij gaan een weken met vakantie
    Wilt u mij schrappen
    Groet Nico koomen

Laat een reactie achter

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *