Op 17 November 1978 werd Chris in het bestuur gekozen. In 1983 volgde Chris Jan Botman op als 1e penningmeester. Al die jaren heeft hij, zoals een goed huisvader betaamt, op de centjes gelet. Mede hierdoor heeft de vereniging een solide financiƫle basis en voldoend kapitaal.
Ook was Chris jaren lid van de viswater beheerscommissie van de federatie “De Noordkop”. De laatste jaren is hij ook de baarscompetitieleider en tevens onze barman bij diverse wedstrijden. Met de komst van clubgebouw “Pampus” in 1995, werd Chris samen de beheerder van ons clubhuis dit samen met Nel.
Wij danken Chris voor zijn inzet over de afgelopen 40 jaar, Chris ontving een cadeau in de vorm van een envelop met inhoud en Nel een mooi ruiker bloemen en verder stelde het bestuur tijdens de vergadering voor om Chris erelid te maken van onze vereniging en deze werd met luid applaus aangenomen.